חיפוש באתר


  מערכות אזעקה
  מצלמות אבטחה
  מערכות הקלטה DVR
  אינטרקום
  קודנים
  מצלמות רשת
  גלאים
  מסכים
  רמקולים
  מתקני תלייה
  אביזרים משלימים
  קופונים
  מוצרים נבחרים
סקיור גרופ
 

POWER MAX PRO

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית ויסוניק הכוללת גלאי מגנט אלחוטי, נפח אלחוטי, סוללת גיבוי, שלט כיס אלחוטי, חייגן טלפון מובנה, סירנה פנימית מובנית - אחריות למשך 24 חודשים

 

ROZCOM-101

אינטרקום טלוויזיה רוזקום

אינטרקום טלוויזיה רוזקום

מערכת אינטרקום טלוויזיה הכוללת פנל חיצוני להתקנה תחת/יל הטיח, משולב קודן ולחצן אינטרקום, מסך 7 אינץ' צבעוני ללא שפורפרת כולל תושבת להתקנה על הטיח

 

כיצד להתקין מערכת אזעקה - פרק א


כיצד להתקין מערכת אזעקה באופן עצמאי

חלק א'

כאשר אנו ניגשים לרכוש מערכת אזעקה לבית או לעסק, אחת הדילמות הראשונות שעולות לנו לראש היא האם להתקין את המערכת באופן עצמאי, ובכל לחסוך מאות ולפעמים אך אלפי שקלים, או למצוא מתקין שיעשה את העבודה בצורה מקצועית, עם אחריות. אוכל לומר שברוב המקרים, אם לא כולם, כדי מאוד שההתקנה תתבצע עלי ידי מתקין מוסמך, מקצועי ובעל ניסיון, במיוחד הדבר נדרש כאשר יש דרישה לאישור התקנה מחברת ביטוח כזו או אחרת. יחד עם זאת, תמיד יהיו לקוחות כאלו אשר יעדיפו את ההתקנה העצמית, אולי מטעמי חסכון, או אפילו על מנת ללמוד את המערכת ולהתנסות עליה תוך כדי התקנה.

התפקיד העיקרי של מערכות אזעקה ופריצה היא לספק לנו את הביטחון וההגנה שאנו מבקשים לנו ולבני משפחתנו. הגנה מינימאלית במרחב הפרטי שלנו ובסביבתנו הקרובה. על מנת להשיג זאת, חשוב שמערכת המיגון תהיה מותקנת בצורה הנכונה והטובה שאפשר.
כפי שציינתי, רצוי ואך מרוב המקרים שההתקנה תבוצע על ידי אדם מקצועי, מתקין בעל ניסיון שידע להתאים את המערכת ואת ההתקנה לצרכים שלנו ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר.ישנם מצבים בהם לקוח יעדיף את ההתקנה העצמית, במיוחד במקרים בהם מדובר במערכת אזעקה אלחוטית אשר מוגדרת להתקנה עצמית.
מצד אחד, היתרונות בהתקנה עצמית הם ברורים. ראשית, החסכון בעלות ההתקנה שיכולה במקרים מסומים להגיע גם לאלפי שקלים, שנית, הלמידה וההתנסות העצמית במערכת תוך כדי התקנה. מצד שני, החיסרון גם כן ניכר. ההתקנה ברוב המקרים לא תמיד מקצועית ונכונה, התאמת הגלאים לתוואי החלונות והפתחים בבית לא תמיד תואמת והתכנות של המערכת לפעמים לוקה בחסר.

מדוע נרצה לבחור במתקין מקצועי? אין ספק שיתרון של התקנה שתבוצע על ידי מתקין מקצועי הוא די ברור. איש מקצוע בעל ניסיון לפעמים של עשרות שנים, מוסמך מטעם היצרניות המובילות בשוק, ובעל ידע טכני שמבין את העבודה וחשיבותה, הוא זה שיתן לנו את הביטחון שהמערכת מותקנת כראוי. הידע שצבר במהלך שנות עבודתו בתחום מאפשר לו להתאים את המערכת, הגלאים ושאר האביזרים לתוואי השטח בבית או בעסק ובכך למצות עד תום את תפקודם של המערכות והגלאים.
דבר חשוב לא פחות הוא אחריות. מתקין מקצועי ואמין יתן אחריות מלאה גם לעבודה שביצע, מעבר לאחריות של הציוד והחומרים. כל בעיה בתפקוד המערכת אשר אינה נובעת מטעות ומזדון תטופל על ידי המתקין מתוקף ובתקופת האחריות אשר הוסכם איתו בעת ביצוע הרכישה/הסכם איתו.

טיפים להתקנה עצמאית במקרים בהם נבחר להתקין את המערכת באופן עצמאי:
הנה מספר פנינים מקצועיים כדי שתתמודדו בצורה טובה עם שלב ההתקנה והתאמת המערכת לתוואי הבית / עסק. כמובן שכל אשר נאמר במאמר זה קשור להתקנה של מערכת אזעקה אלחוטית, מאחר והתקנת מערכת אזעקה קווית מחייבת ידע מקצועי וטכני ולא ניתנת להתקנה עצמית. מערכת המיגון האלחוטית הנמכרת ביותר בארץ הינה מערכת אזעקה אלחוטית ויסוניק. זוהי מערכת אמינה ומקצועית שפותחה על ידי חברת ויסוניק הישראלית. למערכת זו ישנם מספר רב של דגמים והטיפים להתקנה מיוחסים לכולם יחד. מערכת הגילוי והפריצה של ויסוניק הינה מערכת להתקנה עצמית. ערכת המערכת כוללת בתוכה חוברת הוראות משתמש והוראות מתקין בעברית המספקות את כל המידע לצורך התקנה ושימוש נכון במערכת. בחלקו השני של המאמר על התקנת מערכת אזעקה באופן עצמאי, אסקור את תהליך ההתקנה של מערכת אזעקה אלחוטית מתחילתו. לפני תחילת ההתקנה, במקרים בהם נדרש אישור התקנה לחברת ביטוח, ההתקנה חייבת להתבצע על ידי מתקין מוסמך או לפחות על המתקין להגיע לביתכם ולבצע ביקורת ולעבור על ההתקנה שלכם, ובמידת הצורך לתקן ולשנות.
לייבסיטי - בניית אתרים