הצהרת נגישות

חברת סקיור-גרופ נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. אנו רואים בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים להינות מנגישות מלאה לשירותי החברה. סקיור-גרופ פועלת לפי המוגדר בחוק ואף למעלה מכך, במטרה לסייע לבעלי מוגבלויות לשפר את איכות החיים ולאפשר את שילובם בחברה בדרך של כבוד, שיוויון ועצמאות. התאמות אלו נעשות בכפוף ובהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו. בעכבות כך, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.​

שירות לקוחות נגיש

הדרכות עובדים לשירות נגיש – מתקיימות הדרכות להכרת תחום הנגישות, יצירת מודעות בקרב העובדים והקניית כלים מעשיים למתן שירות נגיש.
אמצעים נוספים ליצירת קשר- קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר:
דואר אלקטרוני – securegroup1@gmail.com
פניה באמצעות "צור קשר" באתר (לינק)
פניה באמצעות טלפון : 0772214114 בין השעות 10:00 – 16:00 בימים א-ה, בין השעות 09:00-12:00 בימי ו וערבי חג.

הסדרי נגישות מבנים

החנות הינה אינטרנטית בלבד ואין קבלת קהל במקום! לפניות ובירורים, ניתן ליצור קשר בכל עת בטלפון 077-2214114

מידע על נגישות האתר

תפעול האתר ועזרי נגישות

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

הצעות שיפור בנושא נגישות

יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר והחברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות, לקבל את השרות הנגיש ביותר. במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

עגלת קניות
Scroll to Top