מערכות אזעקה קוויות מבית פימא

המדריך לרכישת אינטרקום ובקרות כניסה

ספטמבר 2013

פימא הינה יצרנית של מערכות אזעקה ומיגון קוויות לבית ולעסק. פימא הינה חברה ישראלית מהמובילות בתחום פיתוח וייצור מערכות אזעקה קוויות בארץ ובעולם. מערכות האזעקה של פימא מתאפיינות באמינות, פשטות ואיכות גבוהה. מערכות המיגון של פימא מתחלקות לשתי קבוצות עיקריות, כאשר בתוך כל קבוצה ישנם מספר דגמים אפשריים של מערכות.

הקבוצה הראשונה של המערכת הינה קבוצה מדגם CAPTAIN (הופסק ייצור) כאשר ישנה מערכת קפטן 6 בעלת קיבולת עד 6 אזורים וישנה מערכת קפטן 8 בעלת קיבולת של עד 8 אזורים וניתנת להרחבה עד 16 גלאים בשילוב עם גלאים אלחוטיים.

בשנים האחרונות מערכת קפטן 6 יצאה מייצור וכבר אינה משווקת. הקבוצה השנייה של המערכות היא קבוצה מדגם Hunter pro כאשר בסדרת מערכות אלו ישנם 3 דגמים: Hunter pro 832 / 896 / 8144 כאשר מערכת 896 גם כן יצאה מייצור ואינה משווקת יותר בשוק. כל מערכת מגיע כברירת המחדל עם אפשרות ל-8 אזורים וניתנת להרחבה (קווית או אלחוטית) עד 32/144 בהתאמה. כמובן שלפימא ישנה גם מערכת תקן העומדת בתקן ישראלי 1337T .


קפטן 8 הינה מערכת גילוי ופריצה 8 אזורים וניתנת להרחבה עד 16 אזורים ובעלת יכולת שילוב גלאים קוויים ואלחוטיים (עד 8 אזורים אלחוטיים). זוהי מערכת מקצועית ואמינה בעלת חלוקה ל-4 תתי מערכות (מדורים). המערכת בעלת חייגן פנימי מובנה בעל יכולת דיווח עד ל-4 מנויים (מספרים) ואפשרות גיבוי באמצעות שימוש במודם סלולארי GSM. אפשרות ל-30 קודי משתמש. אפשרות שליטה על התניית אזור, פולס ורגישות אזור למניעת אזעקות שווא. בודק קו טלפון במערכת. זכרון פנימי של עד 160 אירועים אחרונים.אפליקציית שליטה בסמארטפון.

מערכת האזעקה מדגם Hunter pro 832 הינה מערכת היברידית מקצועית עבור 8 אזורים וניתנת להרחבה עד 32 אזורים, בעלת יכולת שילוב עד 24 גלאים / שלטים אלחוטיים באמצעות מרחיב אלחוטי io/w. המערכת בעלת 8 תתי מערכות ועד 16 מדורים שונים. למערכת חייגן פנימי מובנה עד 4 מנויים (מספרים) עם אפשרות להוספת מודם סלולארי GSM.

המערכת מתאימה הן ללקוח פרטי והן ללקוח עסקי. למערכת 58 יציאות ועד 32 משתמשים שונים, שני אזורי טמפר להגנה על המערכת כאשר טמפר 2 יכול לשמש כאזור לכל דבר. אפשרות התקנה עד 8 לוחות מקשים (כותב, אנטי ונדל ומגע). אפשרות שליטה בסמארטפון, אפשרות חיבור למוקדי אבטחה-, אפשרות הפעלה על ידי קוד, שלט, קורא קרבה או טלפון, מערכת שומרת שבת באישור מכון צומ"ת, אפשרות הפעלה יומית אוטומטית והפעלה כפויה, בודק קו טלפון מובנה, זיכרון מורחב של עד 500 אירועים במערכת, שליטה מרחוק באמצעות הטלפון.

כל דגמי הנטר פרו הם בעצם אותה מערכת רק השוני בניהם הוא אפשרות ההרחבה של המערכת. 832 ניתנת להרחבה עד 32 אזורים ו-8144 מתרחבת עד 144 אזורים. כמו כן, גם כמות המשתמשים היא בהתאם לגודל המערכת. מערכת המיגון של פימא הינן מערכות מקצועיות ומתאפיינות באמינות ואיכות בלתי מתפשרת, ידידותיות ופשטות הפעלה.

לייבסיטי - בניית אתרים