חיפוש באתר


  מערכות אזעקה
  מצלמות אבטחה
  מערכות הקלטה DVR
  אינטרקום
  קודנים
  מצלמות רשת
  גלאים
  מסכים
  רמקולים
  מתקני תלייה
  אביזרים משלימים
  קופונים
  מוצרים נבחרים
סקיור גרופ
 

POWER MAX PRO

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית ויסוניק הכוללת גלאי מגנט אלחוטי, נפח אלחוטי, סוללת גיבוי, שלט כיס אלחוטי, חייגן טלפון מובנה, סירנה פנימית מובנית - אחריות למשך 24 חודשים

 

ROZCOM-101

אינטרקום טלוויזיה רוזקום

אינטרקום טלוויזיה רוזקום

מערכת אינטרקום טלוויזיה הכוללת פנל חיצוני להתקנה תחת/יל הטיח, משולב קודן ולחצן אינטרקום, מסך 7 אינץ' צבעוני ללא שפורפרת כולל תושבת להתקנה על הטיח

 

המדריך לרכישת אינטרקום ובקרת כניסה


המדריך לרכישת אינטרקום ובקרות כניסה

מידע חשוב

כיום, רכישה של מערכת אינטרקום ביתית היא בגדר חוב, ולרוב מתכננים את המערכת עוד בשלבי הבנייה של הבית. בין אם מדובר בבניין משותף או בבית פרטי, ההכנות והתשתיות להתקנה עתידית של מערכת אינטרקום ובקרת כניסה מתבצעת עוד בשלבי התכנון והבנייה. עוד לפני שלב רכישת המערכת ובחירת סוג המערכת המתאימה לנו, אנו צריכים קודם לבדוק מהם הצרכים שלנו מהמערכת ומה אנו מצפים שהיא תיתן לנו.

כיום, בשוק הישראלי ישנם מערכות אינטרקום רבות ומגוונות. עצם העובדה הזו יכולה לגרום לנו לבלבול ולחוסר החלטיות לגבי הצרכים וסוג המערכת שאנו מחפשים. בשנתיים האחרונות, מערכות האינטרקום השונות עברו תמורות רבות בכל נושא הפיתוח והחידושים. רוב המערכות כיום הן בעלות יכולת שילוב עם לחצנים וקודנים ובמקרים רבים גם קורא כרטיסי  קרבה וביומטרי. עובדה זו יכולה קצת לבלבל עם בחירתנו בסוג המערכת הנדרשת לנו ועל כן עלינו למפות את הצרכים שלנו ולבחון מהן היתרונות והחסרונות של כל מערכת והחידושים שבה.

לחצן אינטרקום בודד- פנל לחצן מאפשר לאורח לצלצל באינטרקום ולקבל מענה מתוך הבית/עסק על מנת לברר מי מגיע לביקור ומאפשר לנו לפתוח את הדלת/שער מהיחידה הפנימית, שזו יכולה להיות שפורפרת אינטרקום בודדת (אפרכסת) או מתאם טלפון המאפשר מענה מכל שלוחת טלפון בבית/עסק.

פנל אינטרקום משולב קודן- פנל אינטרקום בעל לחצן לצלצול המשולב מקודד כניסה המאפשר פתיחת השער באמצעות קוד משתמש. הלחצן מאפשר לאורח לצלצל ולקבל מענה מהיחידה הפנימית (שפורפרת או מתאם טלפון) דרכה אפשר לפתוח לו את השער, הקוד מאפשר לכל דייר/אורח המורשה כניסה להקיש קוד ולהיכנס.

אינטרקום משולב מקודד ומצלמה- פנל אינטרקום טלוויזיה המשולב לחצן אינטרקום המאפשר צלצול ומקודד לפתיחת דלת באמצעות קוד משתמש וכולל מצלמה צבעונית מובנת בעלת יכולת להתחבר או למסך 7" צבעוני המאפשר פתיחת ודיבור ישירות מהמסך או למערכת הקלטה למצלמות אבטחה שתאפשר הקלטה רציפה של הנעשה מול האינטרקום ושער הכניסה. כמובן שפנל מסוג כזה יכול להגיע גם בלי מקודד אלא רק לחצן ומצלמה ויכול להתחבר למספר מסכים במקביל.

אינטרקום מקודד משולב קורא קרבה- זהו אחד החידושים האחרונים בתחום מערכות בקרת הכניסה מהשנתיים האחרונות. זהו פנל הכולל לחצן אינטרקום לצלצול ביחידה הפנימית ומשולב קורא כרטיסי קרבה המאפשר פתיחת הדלת באמצעות תג קרבה אישי הניתן למורשה כניסה. קיימים פנלים המשלבים קורא ביומטרי (טביעות אבצע) במקום קורא כרטיסי קרבה המאפשרים פתיחת השער על ידי קריאת טביעות האצבע של מורשה הכניסה.

כל סוגי הפנלים החיצוניים, מכל החברות יכולים להגיע בשילוב של 2 לחצנים ואף יותר מכך למקרים בהם ישנם יותר מדייר אחד. היחידות הפנימיות כיום, ברוב המקרים ובשל יתרון הנוחות, רוב בעלי הבתים /משרדים מתקינים מתאם טלפון המאפשר לנו לתת מענה מכל שלוחת טלפון בבית או במשרד, לדבר ולפתוח את הדלת ישירות מהטלפון על ידי הקשת מספר קבוע. מעבר לכך, המתאם מאפשר לנו גם לבצע שיחה יזומה אל מול הפנל החיצוני מבלי שמישהו יצלצל בו. במקרים בהם קיימת מרכזיית טלפון, לא חייבים להתקין מתאם טלפון, אלא אפשר לחבר את הפנל החיצוני (פנל שלוחה) ישירות לאחת השלוחות במרכזיה. אופציה נוספת, ושכיחה יותר בבניינים ורבי קומות היא שפורפרת אינטרקום. השפורפרת מאפשרת לנו לדברו לפתוח את הדלת בלחיצה על כפתור. השפורפרת ממוקמת במקום קבוע (להבדיל מכל שלוחות הטלפון הממוקמות בכל הבית).

אינטרקום וידאו (טלוויזיה) בשנים האחרונות החל להיכנס חזק לשוק הישראלי האינטרקום וידאו, אשר היה נפוץ יותר ברבי קומות ולאט לאט הפך להיות נפוץ בתי פרטיים, וילון ובתים משותפים. זוהי מערכת אינטרקום טלוויזיה המאפשרת צפייה על גבי מסך 7 אינץ' צבעוני ללא שפורפרת המאפשר לנו לדבר ולפתוח את הדלת בלחיצה על כפתור על גבי המסך. הפנל החיצוני הינו פנל המשולב מצלמה לראיית לילה הנדלקת בעת לחיצה על לחצן האינטרקום וצלצול למסך.
לייבסיטי - בניית אתרים