חיפוש באתר


  מערכות אזעקה
  מצלמות אבטחה
  מערכות הקלטה DVR
  אינטרקום
  קודנים
  מצלמות רשת
  גלאים
  מסכים
  רמקולים
  מתקני תלייה
  אביזרים משלימים
  קופונים
  מוצרים נבחרים
סקיור גרופ
 

מצלמת צינור I2-350A-28

רזולוציה 5MP

מצלמת צינור 5MP

מצלמת צינור 5MP I2-350A-28 עדשה קבועה 2.8 מ"מ, מרחק הארה 20M מוגנת מים - עכשיו במבצע

255 ש"ח

 

מצלמת כיפה DI-350A-28

רזולוציה 5MP

מצלמת כיפה 5MP

מצלמת כיפה 5MP DI-350A-28 עדשה קבועה 2.8 מ"מ, מרחק הארה 20M מוגנת מים IP67

250 ש"ח

 

ROZCOM-101

אינטרקום טלוויזיה רוזקום

אינטרקום טלוויזיה רוזקום

מערכת אינטרקום טלוויזיה הכוללת פנל חיצוני להתקנה תחת/יל הטיח, משולב קודן ולחצן אינטרקום, מסך 7 אינץ' צבעוני ללא שפורפרת כולל תושבת להתקנה על הטיח

1298 ש"ח

 

התקנה עצמית של אינטרקום


התקנה עצמית של מערכת אינטרקום

בפשטות ויעילות

מערכת אינטרקום ובקרת כניסה, לרוב, אינה מצריכה אחזקה שוטפת. משפט זה נכון ב-99% מהמקרים. האחוז הנוסף הינו בגין שימוש נכון במערכת. בלי שום קשר לסוג המערכת וליצרן, על מנת להימנע מתקלות מעת לעת במערכת, חשוב מאוד להתקין את המערכת בצורה טובה.
כל המערכת כיום מגיעות עם חוברת הדרכה להתקנה והוראות התכנות שלה. עוד לפני שלב התקנת המערכת, חשוב לדעת מה הצרכים שלנו מהמערכת ולבחור נכון את המערכת המתאימה לנו. עליך לבדוק שיש לך את התשתית המתאימה ולשם כך עליך לדעת איזו מערכת אינטרקום אתה מעוניין לרכוש. לרוב, כבל פיקוד שמונה גידים מארון התקשורת בבית ישירות למיקום הפנל החיצוני יספיק, אך במקרים בהם לא קיים ארון תקשורת, עליך למשוך את הכבל ישירות מהפנל החיצוני אל היחידה הפנימית. היחידה הפנימית יכולה להיות שפורפרת אינטרקום רגילה ואז החיווט חייב להגיע למקום בו תחליט למקם אותה, אם היחידה הפנימית היא מתאם טלפון המאפשר מענה מכל שלוחת טלפון בבית, אז החיווט חייב להגיע מהפנל החיצוני ישירות למקום בו קו הטלפון הראשי מגיע לתוך הבית, בזק (לרוב ארון תקשורת), הוט (מודם של הוט) או כל קו אחר. במידה והיחידה הפנימית הינה מסך אינטרקום, החיווט חייב להגיע אליו ישירות. יש כמובן לקחת בחשבון שלכל יחידה כזו צריך לספק מתח חשמל ולכן חייבת להיות נקודת חשמל בקרבת מקום.
לאחר שבדקנו והכנות את התשתית המתאימה למערכת שלנו, ולאחר שרכשנו את המערכת הרצויה, חשוב לקרוא את ההוראות היטב ולהבין מה רוצים מאתנו. רוב מערכות האינטרקום הן פשוטות להתקנה ומלוות בחוברת הסברים בעברית הכוללת תרשים סכמתי מפורט כיצד לבצע את החיבורים. על מנת שמערכת אינטרקום תעבוד בצורה טובה וללא תקלות, שלב ההתקנה הוא חשוב מאוד וככל שעושים זאת טוב יותר, כך המערכת תתפקד טוב יותר וללא תקלות.
לייבסיטי - בניית אתרים