חיפוש באתר


  מערכות אזעקה
  מצלמות אבטחה
  מערכות הקלטה DVR
  אינטרקום
  קודנים
  מצלמות רשת
  גלאים
  מסכים
  רמקולים
  מתקני תלייה
  אביזרים משלימים
  קופונים
  מוצרים נבחרים
סקיור גרופ
 

POWER MAX PRO

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית ויסוניק הכוללת גלאי מגנט אלחוטי, נפח אלחוטי, סוללת גיבוי, שלט כיס אלחוטי, חייגן טלפון מובנה, סירנה פנימית מובנית - אחריות למשך 24 חודשים

 

ROZCOM-101

אינטרקום טלוויזיה רוזקום

אינטרקום טלוויזיה רוזקום

מערכת אינטרקום טלוויזיה הכוללת פנל חיצוני להתקנה תחת/יל הטיח, משולב קודן ולחצן אינטרקום, מסך 7 אינץ' צבעוני ללא שפורפרת כולל תושבת להתקנה על הטיח

 

מודם סלולרי לאזעקה- יתרונות וחסרונות


מודם סלולארי למערכות אזעקה

יתרונות וחסרונות

מערכות אזעקה ומיגון תפקידן העיקרי והבלעדי הוא להרתיע גנבים ופורצים ולהתריע לנו כל כך בזמן אמת. לכן, כל מערכות האזעקה כיום מצוידות בחייגן טלפון קווי המובנה בתוך המערכת. החייגן מתחבר לקו הטלפון הביתי, בין אם מדובר בבזק, הוט, או כל קו אחר. החייגן הינו בעל יכולת דיווח בין 3-4 מספרי טלפון שנזין במערכת בעת ההתקנה, וזאת תלוי בדגם המערכת. הדיווח מתבצע על פי סדר הכנסת המספרים בעת התכנות. בשל הסיבה שרוב קווי הטלפון הביתיים היום מבוססים על חשמל, לא פעם ולא פעמיים קיים החשש מחבלה ברשת החשמל בעת ניסיון פריצה או חבלה בקו הטלפון עצמו. על מנת להימנע מהחשש הזה, קיים מודול GSM.
ה-GSM או בעברית, המודם הסלולארי הינו כרטיס (פנימי או חיצוני תלוי בדגם המערכת ובדגם המודם) המתחבר למערכת ותפקידו לבצע חיוגים ודיווחים בעת זיהוי של חבלה או תקלה בקו הטלפון, או במקרים בהם אין קו טלפון, הוא משמש כקו דיווח ראשי.
המודם הסלולארי דורש כרטיס SIM מחברת סלולרי (לרוב סלקום או פרטנר) עם שיחות ו-SMS יוצאים ועם אינטרנט למקרה שנרצה את האפשרות לשליטה באפליקציה.
משמעות של הוספת מודם סלולארי למערכת האזעקה היא שגם במקרים של חבלה או תקלה בקו הטלפון, המערכת תמשיך לדווח על ניסיונות פריצה בחיוג למנוי או בשליחת SMS, בהתאם להגדרה שהגדרנו בעת ההתקנה. מעבר לשימוש המודם כגיבוי, הוא יכול גם לשמש כקו ראשי למערכת אזעקה וזאת במקרים בהם לא קיים קו טלפון בכלל. לדוגמא, ספינות ויאכטות, חדרי ביטחון, מבנים ניידים ועוד דוגמאות רבות. בעת ההתקנה כל שעלינו לעשות הוא להגדיר את ה-GSM כקו ראשי וללא שימוש בקו טלפון.
מעבר לכך, ה-GSM בעל יכולת דיווח גם למוקדי אבטחה באופן אלחוטי כך שחוסר בקו טלפון ביתי אינו פוגע כלל ביכולת הדיווח של המערכת.
המודמים סלולארים הנפוצים כיום הם:
GSM - 200 – זהו מודם סלולארי של חברת פימא המתאים לכל מערכות האזעקה מדגמי HunterPro תוצרת פימא. מודם זה מגיע בשתי וריאציות. האחת, מודם פנימי המותקן בתוך יחידת הרכזת של האזעקה ובעל אנטנה חיצונית קטנה. השניה, מודם סלולארי חיצוני בקופסה מזוודת עם ספק פנימי מובנה. בתוך המודם הסלולרי מרכיבים כרטיס SIM , רצוי של חברת סלקום או פרטנר ובעת אירוע באזעקה המודם מתחיל בדיווח באמצעות חיוג קולי או SMS. חשוב לציין שה-SMS המתקבל הינו ברמת האזור. ה-GSM מאפשר שליטה על המערכת, הפעלה ונטרול והפעלת יציאות מסוימות במערכת ואף ברמת האזור.
GSM - 350 – זהו מודם סלולרי של חברת ויסוניק, יצרנית מובילה בתחום מערכות אזעקה אלחוטיות, המתאים למערכות המיגון והאבטחה של ויסוניק מדגמי PowerMax. המודם הינו כרטיס פנימי המותקן בתוך יחידת הרכזת האלחוטית של המערכת. המודם מאפשר הפעלה ונטרול של המערכת באמצעות חיוג ישירות למספר כרטיס ה-SIM שבו. למודם זה יש מספר דגמים המתאימים כל אחד בהתאם לדגם המערכת בו הוא מותקן.
מודם סלולארי ויסוניק
WCDMA-3G PG2 - זהו מודם סלולארי של ויסוניק המתאים למערכות אזעקה אלחוטיות מדגמי PowerMaster. הוא משמש גם כגיבוי לקו הטלפון, גם כקו ראשי, בעל יכולת לשלוח הודעות SMS וגם מאפשר לשיטה וחיבור באפליקצית ויסוניק המאפשרת שליטה מלאה על המערכת.
לייבסיטי - בניית אתרים