חיפוש באתר


  מערכות אזעקה
  מצלמות אבטחה
  מערכות הקלטה DVR
  אינטרקום
  קודנים
  מצלמות רשת
  גלאים
  מסכים
  רמקולים
  מתקני תלייה
  אביזרים משלימים
  קופונים
  מוצרים נבחרים
סקיור גרופ
 

POWER MAX PRO

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית ויסוניק הכוללת גלאי מגנט אלחוטי, נפח אלחוטי, סוללת גיבוי, שלט כיס אלחוטי, חייגן טלפון מובנה, סירנה פנימית מובנית - אחריות למשך 24 חודשים

 

ROZCOM-101

אינטרקום טלוויזיה רוזקום

אינטרקום טלוויזיה רוזקום

מערכת אינטרקום טלוויזיה הכוללת פנל חיצוני להתקנה תחת/יל הטיח, משולב קודן ולחצן אינטרקום, מסך 7 אינץ' צבעוני ללא שפורפרת כולל תושבת להתקנה על הטיח

 

איף אפשר להינמע מאזעקות שווא


הימנעות מאזעקות שווא

תפעול נכון

הפחד הגדול של כולנו מפני רכישת מערכת אזעקה היא מריבוי אזעקות שווא שיהפכו למטרד עד לנקודה בה נחליט שלא להפעיל את המערכת יותר. אוכל לומר שאין מערכת אבטחה שאין לה אזעקת שווא, אך בהחלט אומר שניתן למזער את אזעקות השווא למינימום עד לרמה של כמעט אפס אזעקות שווא.
על מנת להגיע למצב של כמעט אפס אזעקות שווא, עלינו לתת תשומת לב למספר פרמטרים חשובים מאוד במערכת. המאמר הבא יפרט את אותם פרמטרים חשובים המסייעים לנו.

ראשית, הפרמטר החשוב ביותר הוא התקנת המערכת. התקנה נכונה מונעת אזעקות שווא ותקלות, חד משמעי! החשיבות של התקנה מקצועית של המערכת היא גדולה ביותר. בעת רכישת המערכת אזעקה, אם הרכישה היא ממתקין אשר מגיע להתקין את המערכת וודאו שהוא מקצועי ויודע על מה הוא מדבר ומה הוא עושה. אם הרכישה היא מספק אחר, וודאו שאתם מקבלים את הליווי והתמיכה הטכנית המלאה להתקנת המערכת וכן חוברת התקנה.

הפרמטר השני הוא הלמידה. ללא ספק, על מנת להימנע מאזעקות שווא, עליכם להכיר את המערכת שלכם. חוסר ידע והבנה של תפקוד המערכת יגרום ללא מעט אזעקות שווא. מאוד חשוב להבין את היכולות המקצועיות של המערכת, לדעת לתפעל אותה וכמובן כתוצאה מכך להפיק ממנה את המירב. עליכם לדעת ולהכיר את כל ההתקנים והאביזרים המגיעים עם המערכת ואת היכולות שלהם.

דבר שלישי הוא הפעלת המערכת. לפני הפעלה המערכת ישנן פעולות שיש לבצע על מנת שלא יגרמו אזעקות שווא. ראשית, ודאו כי כל החלונות בבית סגורים, או לכל היותר התריסים. גלאים לא יכולים לראות מעבר לזכוכית, אך אם החלון פתוח הם חשופים לאזעקות שווא. שנית, ודאו שהגלאים לא מוסתרים על ידי רהיטים, אביזרים ועצמים שונים, מה שעלול במקרה הטוב לגרום לאזעקת שווא, או במקרה הגרוע לחוסר גילוי בזמן אמת.

פרמטר רביעי הוא תחזוקה שוטפת. רצוי וכדאי מאוד לבצע תחזוקה שוטפת של המערכת. כדאי להזמין בעל מקצוע מוסמך שמכיר את המערכת לבצע בדיקה תקופתית ולשאר את תקינותה וכדאי לעשות זאת לפחות אחת לשנה.

ניקיון המערכת הוא הפרמטר האחרון ולא פחות חשוב. יש מדי פעם לנקות אבק וקורי עכביש מעל הגלאים, מה שעלול לגרום לאזעקות שווא.
בתור אחד שמבצע את כל הפעולות הללו אצלו בבית על מערכת האזעקה שלו, הייתה לי אזעקת שווא אחת בשנתיים האחרונות (מערכת אזעקה אלחוטית מדגם PowerMax) ולכן מומלץ מאוד להקפיד על ביצוע הפעולות הללו, למי מאתנו שלא רוצה אזעקות שווא, כמובן. לפני שאתם מרימים ידיים ומתייאשים, תדעו שאתם יכולים להשפיע באופן ישיר על תפקוד המערכת.
לייבסיטי - בניית אתרים