מערכות מיגון ואבטחה לעסקים

מערכות מיגון ואבטחה לעסק

מומלץ עבור ביטוח

העסק שלך, עליו עמלת כל חייך הוא חשוב מאין כמותו. אין ספק שתעשה הכל על מנת להגן ולשמור על כל מה שבנית במו ידיך. אחד הדרכים הטובות ביותר על מנת להגן על העסק שלך הוא התקנה של מערכת מיגון ואבטחה. מערכות אלו, מתפקידן העיקרי הוא לשמור, להרתיע ולדווח על כל המתרחש בעסק בזמן אמת מערכת אזעקה.

התקנה של מערכת אזעקה לעסק היום היא בגדר חובה ולא רשות. מראש בראשונה ולפני הכל, כל חברת ביטוח שתבטח אותך ואת העסק שלך תדרוש מערכת אזעקה ופריצה מקצועית ואיכותית העונה על דרישותיה. לרוב, דרישות אלו נמנות עם הימצאות חייגן טלפון מובנה המדווח עד לארבעה מנויים והתקנה של גלאי נפח בכל רחבי העסק והפתחים שלו. דבר שני, גם את/ה בעצמך תרצה/י מערכת מיגון ולו בשביל לשמור על השקט הנפשי שלך. הפקיד העיקרי של מערכת האזעקה היא להתריע על כל ניסיון פריצה וחדירה לשטח העסק (השטח בו מוגן על ידי גלאים כאלו או אחרים). פורץ שרואה שבעסק שלך מותקנת מערכת מיגון חושב פעמיים אם לפרוץ.

דרישות: לפני התקנת מערכת אזעקה, ראשית, עליך לדעת איזו מערכת את/ה צריך. רצוי מאוד שתתייעץ עם בעל מקצוע (לייעוץ חינם צור קשר בטלפון 072-2214-114) מנוסה בתחום, אשר איתו תוכל למפות את הצרכים העסקיים שלך ולהתאים מערכת פריצה וגילוי על פי הדרישות.
אסטרטגיה: אסטרטגיית המיגון שלך, בתכנון יחד עם בעל המקצוע, צריכה להיות כזו שתדע מתי מדובר בפורץ ומתי מדובר באזעקת שווא. לאחר בחירת מערכת האזעקה לעסק, אתה, יחד עם איש המקצוע, תבנו "אסטרטגית מיגון" עבור מבנה העסק שלך. האסטרטגיה הזו תקבע אילו חיישנים וגלאים יש להתקין בעסק, והיכן למקם אותם. לכל מבנה ועסק ניתן יש מערך שונה. ישנן מבנים החשופים מכל חזיתות המבנה ויש למגן אותם בצורה היקפית וטובה מבחוץ ואך למגן אותם מבפנים. ישנם מבנים בתוך מבנים שהמיגון שלכם הוא בגדר "חובה" עבור חברת הביטוח ובעצם ההגנה נעשית על חשבון המבנה החיצוני, שלעיתים יכלול גם שומר. ישנם מבנים על קומות אשר נקודת התורפה העיקרית שלכם היא דלת הכניסה ומרפסת חיצונית. כל מבנה ותוואי השטח שלו. תפקיד איש המקצוע הוא להתאים את מערכות אזעקה למבנה הספציפי שלך.
תעודת הביטוח שלך: כל עסק המכבד את עצמו היום לא יכול להתקיים בלי ביטוח. חברות ביטוח רבות דורשות היום מערכות אזעקה ומיגון מקצועיות בכל בית עסק ואף בתים פרטיים שהם מבטחים. לרוב, ידרשו חברות הביטוח חיישן נפח או שווה ערך אחר על כל פתח וחלון. במקרים מסוימים ומיוחדים, ניתן לבקש סוקר ביטוח שיגיע לעסק לבחון מה רמת המיגון הנדרשת בעסק שלך. לאחר התקנת המערכת, עליך לבקש מהמתקין אישור התקנה ובדיקה של המערכת אזעקה עבור חברת הביטוח שלך. על מנת לקבל את הייעוץ הטוב ביותר עבור מערכות אזעקה ומיגון לעסק שלך תוכל לפנות לאנשי המקצוע שלנו בכל שעות הפעילות. סקיור גרופ מתחייבת לתת מענה איכותי וייעוץ מקצועי תוך התאמת המערכות לצרכים העסקיים שלך.
לייבסיטי - בניית אתרים