מערכות אזעקה כהגנה נגד גנבים

מערכות אזעקה נגד פורצים

לשקט הנפשי שלך

אחד הנתונים הסטטיסטיים המדאיגים ביותר בשנים האחרונות הוא שבכל מספר דקות מתרחש אירוע פריצה בישראל. אם אתם חלק מהסטטיסטיקה, אתם בטוח מכירים מקרוב את התחושה של הפחד והחשש, הכעס על החוצפה של בנאדם אחר להיכנס לשטח לא שלו ולקחת כל העולה על רוחו, החרדה מהעובדה שאדם זר הסתובב לכם בתוך הבית. אם אתם לא שייכים לסטטיסטיקה, אתם יכולים עוד לעשות הכול על מנת למנוע זאת.

הפתרון לכל הפחד והחשש האלו הוא התקנה של מערכות אזעקה ביתיות אשר יתריעו וירתיעו כל גנב מלהיכנס אלינו הביתה ולהפוך אותנו רשמית לחלק מהסטטיסטיקה. אין ספק שהבית שלנו הוא המקום המוגן שלנו, המקום בו אנו מרגישים שאף אחד בעולם לא יכול לפגוע בנו כאשר אנו נמצאים בו, סוג של מבצר אפשר לומר. עם השנים, הגנבים נהיים יותר ויותר חכמים ומתוחכמים. החשש שלנו צריך להיות מהפורצים שהחליטו לסמן לנו את הבית. שלבי הפריצה שלהם מתחילים ממעקב סמוי אחרי התנהלות הבית. זמני העזיבה של בני המשפחה את הבית והחזרה אליו ועוד פרטים שיסייעו להם לבצע את הפריצה ללא בעיות. כשאנו לא נמצאים בבית, בעצם "המבצר" שלנו חשוף לכל ואין מי ששומר עליו. לשם כך אנו צריכם וחייבים להתקין מערכת אזעקה לבית, מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה ומערכות אינטרקום ובקרות כניסה. כל אלו הם שישמרו לנו על הבית בזמן שאנחנו לא נמצאים ויקנו לנו את הביטחון להשאיר את הבית לבד ללא חשש.

תפקיד שלל המערכת מיגון הוא להתריע את הפורצים מלהיכנס אלינו הביתה עוד לפני הפריצה. כאשר הם מזהים שמותקנת מערכת אזעקה, הם יחשבו פעמיים האם כדאי להם להיכנס או לא. אחת הפעולות שגנבים מקצועיים עושים היא לגנוב את המפתחות לבית מבלי שנשים לב, ואנו בתום לב נחשבו שפשוט איבדנו אותם, נשכפל מפתחות חדשים ונתעלם מהקודמים. ובכן, אין ספק כי היום אנו חייבים לנהוג במשנה זהירות. אל לנו להיות שאננים. בכל מצב שבוא אנו חושבים שאיבדנו מפתחות לבית, כדאי ואף רצוי להחליף צילינדר.
מול הגנבים החכמים ישנם את הגנבים הפשוטים יותר, אלו שנתקלו בבית לגמרי במקרה והחליטו לנסות להיכנס באותו רגע. אלו פורצים שלא יודעים מה הם הולכים לגנוב, אלא רק מקווים לטוב. לרוב, פורצים אלו ינסו לבדוק האם דלת הכניסה פתוחה, במקרים כאלו, הם ייכנסו, גם כשאנחנו בבית, ייקחו כל מה שהם רואים שנמצא בהישג יד ויברחו. פעולה זו מוכיחה לנו עד כמה חשוב להגן במערכות אזעקה גם על דלת הכניסה באמצעות גלאי מגנטי היכול להתריע לנו בכל פתיחה של דלת הכניסה גם אם המערכת אזעקה לא דרוכה באותו שנייה. בכל מערכות האזעקה כיום ניתן להפעיל פונקצית פעמון עבור כל גלאי בנפרד, לכן גם אם אנו נמצאים בקומה העליונה, או בחדר פנימי בבית, כאשר דלת הכניסה תיפתח, נשמע את הפעמון ונדע שמישהו פתח את דלת הבית. הביטחון הוא עליך אתה, כבעל הבית מופקד על ביטחון ביתך ומשפחתך. אין ספק כי תרצה לעשות הכול על מנת להגן עליהם מפני הטראומה של פריצה והימצאות אדם זר בביתך, לפעמים גם כשבני המשפחה נמצאים בבית. הגן על משפחתך באמצעות מערכות אזעקה והתראה וכך תוכלו כולם לישון בשקט בלילה ללא חשש.
לייבסיטי - בניית אתרים