דף הבית  |   צור קשר  | תקנון החנות   |   מאמרים סל קניות:0 2214114 - 072
 
 
 
סקיור גרופ מערכות אבטחה
  צרו איתנו קשר
  מלאו את הפרטים בטופס הבא ונציג
מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם:
 

  מערכות אזעקה
  מצלמות אבטחה
  מערכות הקלטה DVR
  אינטרקום
  קודנים
  מצלמות רשת
  גלאים
  מסכים
  רמקולים
  מתקני תלייה
  אביזרים משלימים
  מוצרים נבחרים
 

POWER MAX PRO

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית ויסוניק הכוללת גלאי מגנט אלחוטי, נפח אלחוטי, סוללת גיבוי, שלט כיס אלחוטי, חייגן טלפון מובנה, סירנה פנימית מובנית - אחריות למשך 24 חודשים

 

ROZCOM-101

אינטרקום טלוויזיה רוזקום

אינטרקום טלוויזיה רוזקום

מערכת אינטרקום טלוויזיה הכוללת פנל חיצוני להתקנה תחת/יל הטיח, משולב קודן ולחצן אינטרקום, מסך 7 אינץ' צבעוני ללא שפורפרת כולל תושבת להתקנה על הטיח

 
 
רכישה מאובטחת
 
אתר מאובטח
 

מערכות אזעקה כהגנה נגד גנבים

אחד הנתונים הסטטיסטיים המדאיגים ביותר בשנים האחרונות הוא שבכל מספר דקות מתרחש אירוע פריצה בישראל. אם אתם חלק מהסטטיסטיקה, אתם בטוח מכירים מקרוב את התחושה של הפחד והחשש, הכעס על החוצפה של בנאדם אחד להיכנס לשטח לא שלו ולקחת כל העולה על רוחו, החרדה מהעובדה שאדם זר הסתובב לכם בתוך הבית.

אם אתם לא שייכים לסטטיסטיקה, אתם יכולים עוד לעשות הכול על מנת למנוע זאת. הפתרון לכל הפחד והחשש האלו הוא התקנה של מערכות אזעקה ביתיות אשר יתריעו וירתיעו כל גנב מלהיכנס אלינו הביתה ולהפוך אותנו רשמית לחלק מהסטטיסטיקה.

אין ספק שהבית שלנו הוא המקום המוגן שלנו, המקום בו אנו מרגישים שאף אחד בעולם לא יכול לפגוע בנו כאשר אנו נמצאים בו, סוג של מבצר אפשר לומר. עם השנים, הגנבים נהיים יותר ויותר חכמים ומתוחכמים. החשש שלנו צריך להיות מהפורצים שהחליטו לסמן לנו את הבית. שלבי הפריצה שלהם מתחילים ממעקב סמוי אחרי התנהלות הבית. זמני העזיבה של בני המשפחה את הבית והחזרה אליו ועוד פרטים שיסייעו להם לבצע את הפריצה ללא בעיות.
כשאנו לא נמצאים בבית, בעצם "המבצר" שלנו חשוף לכל ואין מי ששומר עליו. לשם כך אנו צריכם ואך חייבים להתקין מערכות מיגון לבית, מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה ומערכות אינטרקום ובקרות כניסה. כל אלו  הם שישמרו לנו על הבית בזמן שאנחנו לא נמצאים ויקנו לנו את הביטחון להשאיר את הבית לבד ללא חשש.
תפקיד שלל המערכת מיגון הוא להתריע את הפורצים מלהיכנס אלינו הביתה עוד לפני הפריצה. כאשר הם מזהים שמותקנת מערכת אזעקה, הם יחשבו פעמיים האם כדאי להם להיכנס או לא.

אחת הפעולות שגנבים מקצועיים עושים היא לגנוב את המפתחות לבית מבלי שנשים לב, ואנו בתום לב נחשבו שפשוט איבדנו אותם, נשכפל מפתחות חדשים ונתעלם מהקודמים. ובכן, אין ספק כי היום אנו חייבים לנקות במשנה זהירות. אל לנו להיות שאננים. בכל מצב שבוא אנו חושבים שאיבדנו מפתחות לבית, כדאי ואף רצוי להחליף צילינדר.

בדרך הקלה

מול הגנבים החכמים ישנם את הגנבים הפשוטים יותר, אלו שנתקלו בבית לגמרי במקרה והחליטו לנסות להיכנס באותו רגע. אלו פורצים שלא יודעים מה הם הולכים לגבוה, אלא רק מקווים לטוב. לרוב, פורצים אלו ינסו לבדוק האם דלת הכניסה פתוחה, במקרים כאלו, הם ייכנסו, גם כשאנחנו בבית, ייקחו כל מה שהם רואים שנמצא בהישג יד ויברחו. פעולה זו מוכיחה לנו עד כמה חשוב להגן במערכות אזעקה גם על דלת הכניסה באמצעות גלאי מגנטי היכול להתריע לנו בכל פתיחה של דלת הכניסה גם את המערכת אזעקה לא דרוכה באותו שנייה. בכל מערכות אזעקה כיום ניתן להפעיל פונקצית פעמון עבור כל גלאי בנפרד, לכן גם אם אנו נמצאים בקומה העליונה, או בחדר פנימי בבית, כשדר דלת הכניסה תיפתח, נשמע את הפעמון ונדע שמישהו פתח את דלת הבית.

הביטחון הוא עליך

אתה, כבעל הבית מופקד על ביטחון ביתך ומשפחתך. אין ספק כי תרצה לעשות הכול על מנת להגן עליהם מפני הטראומה של פריצה והימצאות אדם זר בביתך, לפעמים גם כשבני המשפחה נמצאים בבית. הגן על משפחתך באמצעות מערכות אזעקה והתראה וכך תוכלו כולם לישון בשקט בלילה ללא חשש.

סל קניות סקיור גרופ
SECURE GROUP - alarm system & advance security
  אודות סקיור-גרופ
סקיור-גרופ הוקמה בשנת 2004 על מנת לתת פתרון מושלם ואיכותי הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. בשנים האחרונות, תחום המיגון והסקיוריטי תפס תאוצה רבה והביקוש לתחושת הביטחון הולך וגובר מיום ליום. חברתנו משווקת מגוון רחב של מערכות מיגון ואבטחה לבית ולעסק. בנוסף, לחברה אנשי מקצוע בעלי שנים רבות של ניסיון בייעוץ תכנון והתקנות של מערכות מיגון ואבטחה

קרא עוד >

 
שירותים 
סקיור-גרופ מספקת שירותי ייעוץ, תכנון והתקנות של מגוון רחב מהמוצרים הנמכרים באתר. לקבלת הצעת מחיר עבור שירותי התקנה יש ליצור קשר עם נציג האתר בשעות הפעילות או בכתובת האימייל
 

 
פרטי העסק  
securegroup1@gmail.com
0722-214-114
משמר הירדן, תל אביב
כל הזכויות שמורות - סקיור גרופ © 2018
לייבסיטי - בניית אתרים