חיפוש באתר


  מערכות אזעקה
  מצלמות אבטחה
  מערכות הקלטה DVR
  אינטרקום
  קודנים
  מצלמות רשת
  גלאים
  מסכים
  רמקולים
  מתקני תלייה
  אביזרים משלימים
  קופונים
  מוצרים נבחרים
סקיור גרופ
 

POWER MAX PRO

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית ויסוניק הכוללת גלאי מגנט אלחוטי, נפח אלחוטי, סוללת גיבוי, שלט כיס אלחוטי, חייגן טלפון מובנה, סירנה פנימית מובנית - אחריות למשך 24 חודשים

 

ROZCOM-101

אינטרקום טלוויזיה רוזקום

אינטרקום טלוויזיה רוזקום

מערכת אינטרקום טלוויזיה הכוללת פנל חיצוני להתקנה תחת/יל הטיח, משולב קודן ולחצן אינטרקום, מסך 7 אינץ' צבעוני ללא שפורפרת כולל תושבת להתקנה על הטיח

 

מערכת אזעקה ביתית או סורגים?


מערכת אזעקה או סורגים?

מה עדיף יותר?

לא מעט נשאלת השאלה האם כדאי להתקין סורגים או מערכת אזעקה. בהרבה מקרים לקוחות פשוט מוותרים על גלאים בחלונות שיש בהם סורגים, גם אם הם מאוד נגישים מבחוץ. נכון שסורג על החלון נותן הרגשה של בטיחות וביטחון שדרכו לא ניתן לעבור, אך סורגים לא מונעים פריצה, אלא רק מעכבים טיפה. מי שרוצה לפרוץ, יפרוץ גם אם יש סורגים.

גם מערכת אזעקה לא מונעת פריצה. תפקידה החשוב והעיקרי היא להרתיע ולהתריע בזמן אמת על כל ניסיון חדירה לבית ולשטח המוגן. ברור לי ומובן שעצם ההשוואה בין סורגים לאזעקה היא טריוויאלית ומתבקשת. למה סורגים? אין ספק כי התקנת סורגים בבית נותנת לנו הרגשת ביטחון. עצם העובדה שיש סורג בחלון נותן לנו הרגשה כאילו אך אחד לא יכול להיכנס ואלינו לא יפרצו. למה לא סורגים? סורגים אינם מונעים פריצה, אלא רק מעכבים אותה. ברוב המקרים הסורגים יעכבו את הפריצה במספר דקות בודדות. פורץ אשר מעוניין להיכנס אליך הביתה, לא ייתן לסורג לעצור בעדו.

לפורצים היום יש שיטות מתוחכמות כיצד לשבור ולפרוץ סורגים מכל הסוגים. מעבר לכך, סורגים נותנים לנו את ההרגשה שאנו חיים בכלא. למה מערכת אזעקה? ובכן, מערכת אזעקה תפקידה העיקרי הוא להרתיע ולהתריע על כל ניסיון חדירה. היכן הגנב ייעצר? הכול תלוי בפריסת החיישנים בתוך ומסביב לבית. כשפורץ ישים לב כי מותקנת אצלנו בבית מערכת אזעקה, הוא יחשוב פעמיים או לנסות לפרוץ או לוותר מראש. במידה והפורץ בכל זאת יחליט שהוא רוצה להיכנס לפרוץ, מערכת האזעקה תגלה אותו במיידית ותתחיל לדוות לנו בזמן אמת ישירות לסלולארי שלנו ואף למוקד אבטחה במידה והתחברנו לאחד כזה.
בכל מערכות המיגון היום יש חייגן פנימי מובנה המתחבר ישירות לקו הטלפון בבית שלנו (בזק, הוט או כל קו אחר) ולכל מערכת אזעקה ניתן לחבר מודם סלולארי אלחוטי המשמש כגיבוי לנפילה או חבלה בקו הטלפון בבית.
לייבסיטי - בניית אתרים