סל קניות   לסל הקניות שלי קו הפרדה
חיפוש באתר  
חיפוש
 

שיתוף האתר ברשתות חברתיות 
 
קנייה בטוחה
 
  0 מוצרים בסל שלך
 
 
  חייג עכשיו 072-2214114 לוגו אתר סקיור גרופ
 
חייג עכשיו לייעוץ חינם
  השאירו פרטים ואחד מנציגים
  יצור עמכם קשר בהקדם
מפריד טופס
 
סקיור גרופ בפייסבוק
 
מוצרים נבחרים
 
קו מפריד
 
מעקב אחר משלוח בדואר ישראל
 
 
רכישה מאובטחת
 
אתר מאובטח
 
 
התקנת מצלמות אבטחה
 
 

התקנת מצלמות אבטחה

התקנה של מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור כיום היא הכרח בכל בית ועסק בישראל. יותר ויותר אלימות, הולכת וגוברת ברחובות ביתנו, יותר ויותר מקרי שוד וגניבה שאנו רואים מדי יום, כל אלו גורמים לנו לרצות להגן על עצמנו ועל בני משפחתנו בדרך הטובה ביותר שנוכל.

לרוב, מצלמות אבטחה לא כדאי להתקין באופן עצמאי, וזאת בשל העובדה שאנו רוצים שהמערכת תותקן כראוי ותוגדר כראוי. אך במידה ויש לך ידע טכני וקצת הבנה, אין שום סיבה שלא לעשות זאת בעצמך.

התקנה של מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור מצריכה מספר דברים מקדימים. ראשית, במידה ונרצה את האופציה לצפייה של המצלמות ברשת האינטרנט או במכשיר הסמארטפון שלנו, אנו נצטרך לדאוג ולוודא שיש אינטרנט פעיל במקום (ראוטר) ושאפשר להתחבר אליו באופן קווי. בנוסף, יש לוודא עם ספק האינטרנט שהפורטים הנכונים בראוטר פתוחים (מערכת DVR של Provision שהן הנפוצות ביותר והנמכרות ביותר הפרוטים הדרושים הם פורט 80 ופורט 6036 עבור כתובך ה-IP הקבועה שלכם).

דבר נוסף, עד לתקופה האחרונה, הצפייה באמצעות רשת האינטרנט נעשתה באמצעות כתובת IP קבועה. כתובת IP קבועה הינה כתובת ייחודית שלנו, כאשר בכל פעם שאנו נכנסים לאינטרנט במחשב שלנו, אנו נתחבר באמצעות הכתובת הזו. הכתובת הזו, מאפשרת לנו לצפות במצלמות מכל מקום בעולם, כאשר הכתובת מובילה אותנו ישירות לראוטר שלנו, ומשך ל-DVR. כיום, ישנם פתרונות חדשים ואחרים שאינם מצריכים כתובת IP קבועה.

כל המצלמות אבטחה בבית חייבות להתחבר למערכת ההקלטה הדיגיטאלית באופן קווי. כיום ישנם כבלים מיוחדים עבור מצלמות אבטחה, כאשר החיווט כבר כולל זוג גידים עבור המתח של המצלמה, לכן לכל מצלמה יש רק כבל אחד, המשלב גוז גידים מתח, וכבל וידאו.
רובן המוחלט של המצלמות אבטחה עובדות על מתח 12VDC, אלא אם נאמר אחרת. ישנן מצלמות שעובדות על מתח 24V.

כל חיווט של מצלמה צריך להגיע לנקודת ריכוז בו נמצא ה-DVR ולהתחבר ישירות ל-DVR. בנקודת הריכוז, יש להפריד בין כבל הוידאו לבין גידי המתח. המתח מתחבר לספק הכוח עבור מצלמות אבטחה, רשא לרוב יהיה ספק כוח מרכזי אחד עבור כל המצלמות, אלא אם כמותהמצלמות הינה גדולה ואז יידרש ספק נוסף, או ספק גדול יותר. כבלי הוידאו מתחברים ישירות למכשיר ההקלטה באמצעות מחברי BNC מיוחדים.

מכשיר ההקלטה העצמאי הינו מכשיר ייעודי עבור
מצלמות אבטחה. המכשיר כולל  תוכנת ניהול בעברית. התוכנה מאפשרת לנו שליטה מלאה על מערכת המצלמות, כולל שליטה נפרדת עבור כל מצלמה ומצלמה, שינויי הגדרות עבו כל מצלמה בנפרד ועוד.
כמובן שבכל כניסה מרחוק באמצעות האיננרט לתוך המערכת תוביל אותכם ישירות לתוכנת הניהול, וממנה תוכלו לצפות בהקלטות, לבצע גיבויים של הקלטות על המחשב או לדיסק חיצוני, ממנה תוכלו לבצע שינויים בהגדרות ובעצם לשלוט באופן מלא על המערכת.

         
אודות סקיור-גרופ
סקיור-גרופ הוקמה בשנת 2004 על מנת לתת פתרון מושלם ואיכותי הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. בשנים האחרונות, תחום המיגון והסקיוריטי תפס תאוצה רבה והביקוש לתחושת הביטחון הולך וגובר מיום ליום. חברתנו משווקת מגוון רחב של מערכות מיגון ואבטחה לבית ולעסק. בנוסף, לחברה אנשי מקצוע בעלי שנים רבות של ניסיון בייעוץ תכנון והתקנות של מערכות מיגון ואבטחה

קרא עוד >
הפרדהשירותים
סקיור-גרופ מספקת שירותי ייעוץ, תכנון והתקנות של מגוון רחב מהמוצרים הנמכרים באתר. לקבלת הצעת מחיר עבור שירותי התקנה יש ליצור קשר עם נציג האתר בשעות הפעילות או בכתובת האימייל
 
קו מפרידפרטי העסק
securegroup1@gmail.com
0722-214-114
משמר הירדן, תל אביב
 
לייבסיטי - בניית אתרים