סל קניות   לסל הקניות שלי קו הפרדה
חיפוש באתר  
חיפוש
 

שיתוף האתר ברשתות חברתיות 
 
קנייה בטוחה
 
  0 מוצרים בסל שלך
 
 
  חייג עכשיו 072-2214114 לוגו אתר סקיור גרופ
 
חייג עכשיו לייעוץ חינם
  השאירו פרטים ואחד מנציגים
  יצור עמכם קשר בהקדם
מפריד טופס
 
סקיור גרופ בפייסבוק
 
מוצרים נבחרים
 
קו מפריד
 
מעקב אחר משלוח בדואר ישראל
 
 
רכישה מאובטחת
 
אתר מאובטח
 
 
פרמטרים להגנה על הבית
 
 

פרמטרים להגנה על הבית

כבעלי משפחה, ברור לנו שנעשה הכל על מנת להגן בדרך הטובה ביותר על הבית והמשפחה שלנו. ב  99.9% מהמקרים לא כל כך אכפת לנו מרכוש אם כי הטראומה למשפחה ולילדים היא שאנו חוששים ממנה. לא היינו רוצים שאדם זה יסתובב לנו בבית בזמן שאנו וילדינו ישנים.

על מנת למגן את הבית בדרך הטובה ביותר שתעניק לנו ולמשפחתנו שקט, כדי להתקין מערכת אזעקה ביתית ואפילו רצוי מצלמות אבטחה במעגל סגור. הדבר הראשון שעלינו לעשות עת אנו ניגשים למלאכה ההגנה על הבית הוא למצוא את נקודות החולשה של הבית, אותן נקודות מהן יוכל הפורץ להיכנס מבלי למצמץ ולהתאמץ.

לרוב, נקודות התורפה הקריטיות הן דלת הכניסה לבית, אותה ניתן לפרוץ די בקלות ואין צורך בניסיון לכך. מרפסת שמש היאנקודה חשובה ממנה ניתן להיכנס לבית בקלות רבה. אופציית המיגון במרפסת כזו היא או התקנה של גלאי פנימי על הויטרינה או התקנת גלאי חיצוני במרפסת. בגלאי וילון פנימי הפורץ ייתפס כאשר הוא פותח את הויטרינה ועושה צעד וחצי פנימה, בהתקנת גלאי חיצוני במרפסת, הפורץ ייתפס עוד כשהוא עומד במרפסת מבלי לנסות לפתוח את החלון. כמובן שישנם הפרשי עלויות בין שני סוגי הגלאים והדבר תלוי נטו בהחלטת הלקוח/בעל הבית.
בבתים משותפים, במיוחד בקומות הראשונות, מומלץ מאוד להתקין גלאי חיצוני מאחר והנגישות לקומות אלו נוחה יותר. כמו כן בקומות אלו גם החלונות מאוד נגישים וכדאי לחשוב על מיגון חלונות אלו באמצעות גלאי נפח או וילון. בשאר הקומות העליונות, נקודות החלושה הן דלת הכניסה, כפי שציינו, המרפסת וכמובן פיר המזגנים ממנות ניתן לטפס ביתר קלות ולהיכנס הביתה. הקומות הגבוהות, המיני פנטהאוס והפנטהאוס חשוב למגן כמה שיותר מאחר והנגישות מהגג לדירות אלו מאוד נוחה וקלה.


באבטחת בית פרטי, החשיבה שלנו צריכה להיות שונה מאוד מאשר בבתים משותפים. כל חלון ופתח בבית יכול להיות נקודת חולשה ממנה ניתן להיכנס ביתר קלות. כמוטבן שלפני תכנון המערכת עלינו לחשוב עם עצמנו על אסטרטגיית האבטחה שלנו. עד כמה אנו מעוניינים למגן את הבית ואיפה עובר הגבול? האם לתפוס את הגנב כבר מחוץ לבית או מיד כשהוא נוגע בחלון מבחוץ או לאפשר לו להיכנס ואז הוא יתפס על ידי גלאי פנימי? מערכות אזעקה יכולות לשלב גלאים פנימיים וגלאים חיצוניים ביחד, ובתכנות של מערכת אזעקה לבית פרטי, חשוב לשלב את שני האלמנטים על מנת למנוע ולתפוס את הגנב מבחוץ ואם הוא כבר נכנס, שתהיה גם אבטחה בתוך הבית.  החלוקה על כמות הגלאים החיצוניים והפנימיים תיעשה בעת תכנות המערכת וההכנות לכך ובהתאם לאופי הבית.

מערכת המיגון והאבטחה הכיום הן ברמה הגבוהה ביותר והאיכות הטובה ביותר. חשוב לפני התאמת מערכת אזעקה לבית שלנו, יש לבחון את כל הפרמטרים.
         
אודות סקיור-גרופ
סקיור-גרופ הוקמה בשנת 2004 על מנת לתת פתרון מושלם ואיכותי הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. בשנים האחרונות, תחום המיגון והסקיוריטי תפס תאוצה רבה והביקוש לתחושת הביטחון הולך וגובר מיום ליום. חברתנו משווקת מגוון רחב של מערכות מיגון ואבטחה לבית ולעסק. בנוסף, לחברה אנשי מקצוע בעלי שנים רבות של ניסיון בייעוץ תכנון והתקנות של מערכות מיגון ואבטחה

קרא עוד >
הפרדהשירותים
סקיור-גרופ מספקת שירותי ייעוץ, תכנון והתקנות של מגוון רחב מהמוצרים הנמכרים באתר. לקבלת הצעת מחיר עבור שירותי התקנה יש ליצור קשר עם נציג האתר בשעות הפעילות או בכתובת האימייל
 
קו מפרידפרטי העסק
securegroup1@gmail.com
0722-214-114
משמר הירדן, תל אביב
 
לייבסיטי - בניית אתרים