סל קניות   לסל הקניות שלי קו הפרדה
חיפוש באתר  
חיפוש
 

שיתוף האתר ברשתות חברתיות 
 
קנייה בטוחה
 
  0 מוצרים בסל שלך
 
 
  חייג עכשיו 072-2214114 לוגו אתר סקיור גרופ
 
חייג עכשיו לייעוץ חינם
  השאירו פרטים ואחד מנציגים
  יצור עמכם קשר בהקדם
מפריד טופס
 
סקיור גרופ בפייסבוק
 
מוצרים נבחרים
 
קו מפריד
 
מעקב אחר משלוח בדואר ישראל
 
 
רכישה מאובטחת
 
אתר מאובטח
 
 
מודם סלולרי לאזעקה
 
 

מודם סלולארי למערכות אזעקה

מערכות אזעקה ומיגון תפקידן העיקרי והבלעדי הוא להרתיע גנבים ופורצים ולהתריע לנו כל כך בזמן אמת. לכן, כל מערכות האזעקה כיום מצוידות בחייגן טלפון קווי המובנה בתוך המערכת. החייגן מתחבר לקו הטלפון הביתי, בין אם מדובר בבזק, הוט, או כל קו אחר. החייגן הינו בעל יכולת דיווח בין 3-4 מספרי טלפון שנזין במערכת בעת ההתקנה, וזאת תלוי בדגם המערכת. הדיווח מתבצע על פי סדר הכנסת המספרים בעת התכנות.

בשל הסיבה שרוב קווי הטלפון הביתיים היום מבוססים על חשמל, לא פעם ולא פעמיים קיים החשש מחבלה ברשת החשמל בעת ניסיון פריצה או חבלה בקו הטלפון עצמו. על מנת להימנע מהחשש הזה, קיים מודול GSM.
ה-GSM או בעברית, המודם הסלולארי הינו כרטיס (פנימי או חיצוני תלוי בדגם המערכת ובדגם המודם) המתחבר למערכת ותפקידו לבצע חיוגים ודיווחים בעת זיהוי של חבלה או תקלה בקו הטלפון. המודם הסלולארי דורש כרטיס SIM מחברת סלולרי (לרוב סלקום או אורנג) בעל שיחות ו-SMS  יוצאים.
המשמעות של הוספת מודם סלולארי למערכת האזעקה היא שגם במקרים של חבלה או תקלה בקו הטלפון, המערכת תמשיך לדווח על ניסיונות פריצה בחיוג למנוי או בשליחת SMS, בהתאם להגדרה שהגדרנו בעת ההתקנה.
 
מעבר לשימוש המודם כגיבוי, הוא יכול גם לשמש כקו ראשי למערכת אזעקה וזאת במקרים בהם לא קיים קו טלפון בכלל. לדוגמא, ספינות ויאכטות, חדרי ביטחון, מבנים ניידים ועוד דוגמאות רבות. בעת ההתקנה כל שעלינו לעשות הוא להגדיר את ה-GSM כקו ראשי וללא שימוש בקו טלפון.
מעבר לכך, ה-GSM  בעל יכולת דיווח גם למוקדי אבטחה באופן אלחוטי כך שחוסר בקו טלפון ביתי אינו פוגע כלל ביכולת הדיווח של המערכת.
מודמים סלולארים הנפוצים כיום הם:
 
GSM - 200 – זהו מודם סלולארי של חברת פימא המתאים לכל מערכות האזעקה תוצרת פימא. מודם זה מגיע בשתי וריאציות. האחת, מודם פנימי המותקן בתוך יחידת הרכזת של האזעקה ובעל אנטנה חיצונית קטנה. השניה, מודם סלולארי חיצוני בקופסה מזוודת עם ספק פנימי מובנה. בתוך המודם הסלולרי מרכיבים כרטיס SIM , רצוי של חברת סלקום או אורנג', ובעת אירוע באזעקה המודם מתחיל בדיווח באמצעות חיוג קולי או SMS. חשוב לציין שה-SMS המתקבל הינו ברמת האזור. ה-GSM מאפשר שליטה על המערכת, הפעלה ונטרול והפעלת יציאות מסוימות במערכת ואף ברמת האזור.
 
GSM - 350 – זהו מודם סלולרי של חברת ויסוניק, יצרנית מובילה בתחום  מערכות אזעקה אלחוטיות, המתאים למערכות המיגון והאבטחה של ויסוניק. המודם הינו כרטיס פנימי המותקן בתוך יחידת הרכזת האלחוטית של המערכת. המודם מאפשר הפעלה ונטרול של המערכת באמצעות חיוג ישירות למספר כרטיס ה-SIM  שבו. למודם זה יש מספר דגמים המתאימים כל אחד בהתאם לדגם המערכת בו הוא מותקן.
 
CS - 47 – זהו מודם סלולרי עצמאי מבית עורב. המודם אינו תלוי במערכת אזעקה וניתן לחברו לכל מערכת אזעקה כזו או אחרת.
         
אודות סקיור-גרופ
סקיור-גרופ הוקמה בשנת 2004 על מנת לתת פתרון מושלם ואיכותי הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. בשנים האחרונות, תחום המיגון והסקיוריטי תפס תאוצה רבה והביקוש לתחושת הביטחון הולך וגובר מיום ליום. חברתנו משווקת מגוון רחב של מערכות מיגון ואבטחה לבית ולעסק. בנוסף, לחברה אנשי מקצוע בעלי שנים רבות של ניסיון בייעוץ תכנון והתקנות של מערכות מיגון ואבטחה

קרא עוד >
הפרדהשירותים
סקיור-גרופ מספקת שירותי ייעוץ, תכנון והתקנות של מגוון רחב מהמוצרים הנמכרים באתר. לקבלת הצעת מחיר עבור שירותי התקנה יש ליצור קשר עם נציג האתר בשעות הפעילות או בכתובת האימייל
 
קו מפרידפרטי העסק
securegroup1@gmail.com
0722-214-114
משמר הירדן, תל אביב
 
לייבסיטי - בניית אתרים