סל קניות   לסל הקניות שלי קו הפרדה
חיפוש באתר  
חיפוש
 

שיתוף האתר ברשתות חברתיות 
 
קנייה בטוחה
 
  0 מוצרים בסל שלך
 
 
  חייג עכשיו 072-2214114 לוגו אתר סקיור גרופ
 
חייג עכשיו לייעוץ חינם
  השאירו פרטים ואחד מנציגים
  יצור עמכם קשר בהקדם
מפריד טופס
 
סקיור גרופ בפייסבוק
 
מוצרים נבחרים
 
קו מפריד
 
מעקב אחר משלוח בדואר ישראל
 
 
רכישה מאובטחת
 
אתר מאובטח
 
 
הימנעות מאזעקות שווא
 
 

הימנעות מאזעקות שווא

הפחד הגדול של כולנו מפני רכישת מערכת אזעקה היא מריבוי אזעקות שווא שיהפכו למטרד עד לנקודה בה נחליט שלא להפעיל את המערכת יותר. אוכל לומר שאין מערכת אבטחה שאין לה אזעקת שווא, אך בהחלט אומר שניתן למזער את אזעקות השווא למינימום עד לרמה של כמעט אפס אזעקות שווא. על מנת להגיע למצב של כמעט אפס אזעקות שווא, עלינו לתת תשומת לב למספר פרמטרים חשובים מאוד במערכת. המאמר הבא יפרט את אותם פרמטרים חשובים המסייעים לנו.

ראשית, הפרמטר החשוב ביותר הוא התקנת המערכת. התקנה נכונה מונעת אזעקות שווא ותקלות, חד משמעי. החשיבות של התקנה מקצועית של המערכת היא גדולה ביותר. בעת רכישת המערכת אזעקה, אם הרכישה היא ממתקין אשר מגיע להתקין את המערכת וודאו שהוא מקצועי ויודע על מה הוא מדבר ומה הוא עושה. יש לא מעט מתקינים לא מקצועיים. אם הרכישה היא מספק אחר, וודאו שאתם מקבלים את הליווי והתמיכה הטכנית המלאה להתקנת המערכת וכן חוברת התקנה.
 
הפרמטר השני הוא הלמידה. ללא ספק, על מנת להימנע מאזעקות שווא עליכם להכיר את המערכת שלכם. חוסר ידע והבנה של תפקוד המערכת יגרום ללא מעט אזעקות שווא. מאוד חשוב להבין את היכולות המקצועיות של המערכת, לדעת לתפעל אותה, וכמובן כתוצאה מכך להפיק ממנה את המרב. עליכם לדעת ולהכיר את כל ההתקנים והאביזרים המגיעים עם המערכת ואת היכולות שלהם.
 
דבר שלישי הוא הפעלת המערכת. לפני הפעלה המערכת ישנן פעולות שיש לבצע על מנת שלא יגרמו אזעקות שווא. ראשית, ודאו כי כל החלונות בבית סגורים, או לכל היותר התריסים. גלאים לא יכולים לראות מעבר לזכוכית, אך אם החלון פתוח הם חשופים לאזעקות שווא. שנית, ודאו שהגלאים לא מוסתרים על ידי רהיטים, אביזרים ועצמים שונים, מה שעלול במקרה הטוב לגרום לאזעקת שווא, או במקרה הגרוע לחוסר גילוי בזמן אמת.
 
פרמטר רביעי הוא תחזוקה שוטפת. רצוי וכדאי מאוד לבצע תחזוקה שוטפת של המערכת. כדאי להזמין בעל מקצוע מוסמך שמכיר את המערכת לבצע בדיקה תקופתית ולשאר את תקינותה וכדאי לעשות זאת לפחות אחת לשנה.
 
ניקיון המערכת הוא הפרמטר האחרון ולא פחות חשוב. יש מדי פעם לנקות אבק וקורי עכביש מעל הגלאים, מה שעלול לגרום לאזעקות שווא
 
מניסיון, ובתוך אחד שמצבע את כל הפעולות הללו אצלו בבית על מערכת האזעקה שלו, הייתה לי אזעקת שווא אחת בשנתיים האחרונות (מערכת אזעקה אלחוטית מדגם PowerMax) ולכן מומלץ מאוד להקפיד על ביצוע הפעולות הללו, למי מאתנו שלא רוצה אזעקות שווא, כמובן. לפני שאתם מרימים ידיים ומתייאשים, תדעו שאתם יכולים להשפיע באופן ישיר על תפקוד המערכת.
         
אודות סקיור-גרופ
סקיור-גרופ הוקמה בשנת 2004 על מנת לתת פתרון מושלם ואיכותי הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. בשנים האחרונות, תחום המיגון והסקיוריטי תפס תאוצה רבה והביקוש לתחושת הביטחון הולך וגובר מיום ליום. חברתנו משווקת מגוון רחב של מערכות מיגון ואבטחה לבית ולעסק. בנוסף, לחברה אנשי מקצוע בעלי שנים רבות של ניסיון בייעוץ תכנון והתקנות של מערכות מיגון ואבטחה

קרא עוד >
הפרדהשירותים
סקיור-גרופ מספקת שירותי ייעוץ, תכנון והתקנות של מגוון רחב מהמוצרים הנמכרים באתר. לקבלת הצעת מחיר עבור שירותי התקנה יש ליצור קשר עם נציג האתר בשעות הפעילות או בכתובת האימייל
 
קו מפרידפרטי העסק
securegroup1@gmail.com
0722-214-114
משמר הירדן, תל אביב
 
לייבסיטי - בניית אתרים